Chale Recanto Da Paciencia
Chale Recanto Da Paciencia tilbyder en indkvartering med udsigt over terrassen.
Centrum for Camanducaia ligger 4 km fra villaen, mens Igreja Nossa Senhora da Conceição ligger 10 minutters køretur væk. Quinta das Castanheiras kan man nå i en 15 minutters biltur fra stedet.
Der er 1 badeværelser.
Et fuldt udstyret køkken er tilgængelig.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Minibar
- Patio
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Chale Recanto Da Paciencia villa?
Gæster på Chale Recanto Da Paciencia villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Chale Recanto Da Paciencia villa?
Du kan bo på Chale Recanto Da Paciencia villa med dit kæledyr.